otєrєzє.cz

Balíček od Týnky

Dnes mi přišel balíček od Kristýnky.
Ona tam snad dala půlku svého pokojíčku! 🙂
Jsem úplně nadšená! V sedmém nebi!
Dala mi tam krátké legíny s takovou kraječkou na okrajích – jsou strašně sexy a k tomu tuniku – moc příjemně se nosí – světle a tmavě fialové pruhy a úžasnou jakoby pletenou moderní růžovou šálu – ta vypadá tak žensky! Samozřejmě jsem si to musela hned zkusit a nechci to už sundat 🙂 Kristýnka má podobnou velikost jako já, takže mi to dokonale padlo. Dokonce i rukávy jsou dostatečně dlouhé tak, jak vždycky potřebuju. Vypadá to úžasně.
 
A do taštičky mi tam dala jehlu na propíchnutí uší – ještě si objednám ty náušničky, které tam hned po propíchnutí strčím a jdu do toho! 🙂 A pak tááákhle velkou spoustu laků na nehty (třeba perleťový fialový, tyrkysový, růžový…hned jsem si jeden zkusila a nechám si ho na nehtech) a tekutá linka na oči, lesky na rty, stíny, podkladový make-up… a teď to všechno tak krásně voní, včetně té její tuniky.
 
Kéž bych takhle mohla teď odejít do práce. V práci je průšvih. Vyhořel server a místo toho, aby to někdo přijel z Prahy opravit nás všechny obvinili, že jsme to udělali schválně, večer nešla zakódovat prodejna kvůli tomu výpadku a že prý je to pokus o vykradení prodejny, za který dostaneme všichni výpověď. V úterý si zajdu k doktorce a objednám se konečně na psychologii. Bolí mě pořád ruce, takže zkusím už do práce nepřijít. A najít si mezitím jinou. Navíc tím, že nic nefunguje (jen vyjíždí účtenky, ale nevíte, co je na skladě, kdo má rezervaci apod.) tak nešla dnes udělat objednávka zboží na příští týden a přijede vše, co tam počítač navrhuje a toho je strašně moc, že se to ani do skladu nevejde…třeba dva kamiony! Tak to fakt nemám zapotřebí tohle. To je zoufalá firma. A prý si budeme muset přepočítat sklad, co se jako ukradlo… To je tak hnusný, když z vás ze všech někdo udělá zloděje!!! Nechápu. Automaticky předpokládat, že jsou všichni zloději je špatný postoj.
 
Krásně čerstvě nalakované nehty slabě na růžovo se hezky lesknou – ty si nechám 🙂 Spodní prádlo taky – ale musím ještě dokoupit pár kalhotek. A jdu se převléknout do klučičího zase 🙁 Zjistila jsem, že mám na Terezu tak málo času :(( A přitom ona je ta jediná, ve které je mi dobře…
 
Ale mám radost z toho balíčku.
 
A to jsem si předevčírem s Týnkou prohlédla katalog Oriflame – ona je Oriflame lady – a domluvily jsme se, že si od ní něco vezmu a zaplatím 🙂 Úplně úžasnou voňavku – vonět má jako čokoláda a zázvor – prý je to něco! Pak tvářenku, nějaké krémy a už se těším, až mi to pošle a já jí na oplátku taky něco.
 
Ona je moje zlato. Bere mě takovou, jaká jsem a ještě mi pomáhá a podporuje mě. Nemám nikoho jiného, s kým bych mohla řešit všechna má trápení. I když možná teď bude psycholožka…uvidíme. Je to pro mě něco úplně nového.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.