otєrєzє.cz

Are you ladyboy?

Tak fajn.
Sto kluků mi napíše, jestli by se se mnou nemohli seznámit, že jsem sexy, že milují české holky s čokoládovýma očima, že mám krásné nohy, že mám krásný úsměv, že jsem nejkrásnější dívka, co tu poznali, atd. atd. (však to znáte) a po dlouhé době jeden z nich velmi stručnou, ale dostatečně vypovídající zprávu: „Are you ladyboy?“.
 
Jak to, že mě jeden vidí tak a druhý jinak??? Proč jsem pro jednoho „real good looking and attractive, sweet and lovely, full of life and attraction, glad to see you here and wish to get know you, I live in London…“ a druhý ve mě vidí muže?
 
Měla bych zpomalit.
 
Dělám maximum a stejně to nestačí. Lepší fotky už fakt nemám a ani je nedokážu udělat.
Dokud budou tyhle otázky, nejsem 100% identifikovatelná.
Neříkám, že bych už být měla. Stejný problém mají i holky po půl roce HRT, ale člověk si někdy myslí, bůhví jak na tom už není dobře a mýlí se.
 
Je otázkou, jestli je dobré mít vyšší sebevědomí, než by mělo být…
 
Tak mi nezbývá než čekat, jestli to bude za půl roku lepší. Zítra rozhodně s náušničkama do práce nejdu.
 
I když nevím, co mě tak naštvalo, když jsem ve fázi, kdy jsem vlastně „obojí“. To je taky fakt.
Turek jeden všímavý :/ I když třeba není všímavý. Třeba je jen drzejší a řekl nahlas to, co si jen ostatní myslí…
 
Zachovám se jako Luca. Zeptám se, co mě prozradilo. A až mi to napíše, hodím to sem.
 
 
Řeším Českou poštu.
Dokud mi budou chodit zásilky na staré jméno a nové zvlášť, tak je to v pohodě, protože jsem si nechala pas se starým jménem. Ale ve chvíli, kdy mi úřednice v jeden moment bude vydávat zásilku na Tomáše i na Terry, to bude už zajímavější 🙂
Otázkou je, jak dlouho budu ztotožnitelná na fotce v pasu se skutečností. Už teď se to dost liší.
Proto mám sto chutí udělat totéž, co udělala Andrejka, když jí odmítli vydat zásilku na staré jméno.
Udělit sama sobě na poště plnou moc. Já Tomáš (který už není Tomáš, ale má platný pas) zplnomocňuji Terry, aby přebírala Tomášovu poštu. Plnou moc nelze sepsat u notáře. Česká pošta si totožnost prověřuje vždy sama osobně.
Ještě větší problém mám s Terezou, která nemá doklad žádný. Obyčejné zásilky a pohledy mi přijdou (a chodí), ale doporučené ne. (Tedy pokud budu zrovna v den doručení doma, tak mi je dají, ale potom uložené na poště ne! Kde je logika?) A co když místo Terry bude v adrese třeba Teri? To se pošta zblázní a já taky. :/
 
Není nic lepšího, než to vyzkoušet 🙂 Takže si pošlu čtyři doporučené dopisy:
1) Jeden na Tomáše + jeden na Terry přesně tak, jak to mám v obou dokladech a pošlu je současně, aby mi byly vydány současně. Když bude problém, aspoň se hned na místě vyřeší (plnou mocí). (To bych chtěla točit na video :))
Po nich potom s malými odlišnostmi ve jméně každý zvlášť na:
2) Teri s neutrální formou příjmení, kdy křestní jméno v dokladech nesedí (protože je tam Terry), ale příjmení ano
3) Terry se ženskou formou příjmení, kde s doklady souhlasí jen křestní jméno, zatímco příjmení má koncovku -ová 🙂
 
Jsem fakt zvědavá, jak tohle dopadne 🙂
Výsledek na blog samozřejmě napíšu taky. Nezáleží na České poště. Záleží totiž na člověku, který tam bude sedět.
 
Moc ráda bych už odesílala zásilky jako Tereza. Což není problém, ale ten by nastal, pokud by se zásilka ztratila nebo nebyla vyplacena dobírka na můj účet (což se stává tak jednou za čtvrt roku pravidelně z mě neznámého důvodu a nakonec je dobírka po mé reklamaci vyplacena). Tom nebo Terry to asi těžko za Terezu vyřídí.
 
Jo a ještě jeden test dělám.
V pondělí jdu požádat o řidičák a zaškrtla jsem tam „žena“ 🙂 Protože já jsem přeci žena! Odmítám tam zaškrtávat „muž“. Klidně jim to tam vysvětlím.
Nebo si toho úřednice nevšimne (je to malinkatá kolonka) a vezmou mi to 🙂 Nebo mi to omlátí o hlavu a já tu žádost budu muset přepsat :/ 🙂
Nehledě na to, že kolonka pohlaví v řidičáku mi přijde zbytečná.
Nikoho vůbec neprovokuju. 🙂 Jen chci všechno tak, jak to ve skutečnosti je.
 
U občanky v pondělí ale taková frajerka nebudu. Tam se totiž žádná žádost nepodává. Úřednice si vše zaznamenává do počítače a získává informace z původního dokladu nebo dotazem na klienta.
 
 
Navzdory mému dnešnímu označení za ladyboye mám stejně dobrou náladu 🙂
Je totiž 13. den od třetího laseru a to je den, kdy hromadně vypadávají ty potvory vousy ven! Stačí si přejet prstem po tváři a jsou venku – po nich zůstává hladká světlá tvář bez jakýchkoliv náznaků černých vousů. Miluju vždycky tenhle den 🙂
Pro srovnání – mužskou tvář před laserem jsem musela holit 15-20 minut! Nešla ta doba zkrátit, i kdybych se zbláznila. Vousy byly všude hustě po celé tváři. Teď mi to zabere 2-3 minuty 🙂 Paráda! Tenkrát už jen ten akt samotného holení mě štval, protože byl tak mužský! :/ Teď už je tam vidět jen pár ostrůvků (pod bradou a vedle ní). Ostatní místa jsou už tak řídce zarostlá, že to jde krásně zamaskovat.
 
Ale zjistila jsem ještě jednu úžasnou věc! Dnes jsem poprvé strčila vlásky za ouško! 🙂 Vzadu už mi přerůstají pod uši asi 10 cm a nádherně se kroutí do strany, což vytváří úplně božský ženský účes.
Moje vlasy přestávají být krátké!!!!!!!!!!!!!!
 
Ještě k tomu, jak mám ty náušničky… tak tu šílím radostí a uvědomila jsem si, že v dubnu už bych možná mohla jet k Hance bez paruky! Na ten den se těším.
Nemůžu se na sebe vynadívat, pořád koukám do zrcadla a čechrám si vlasy za krkem, strašně se tu culím a nějaký ladyboy je mi úplně ukradený! 🙂
 
Žádné zpomalování nebude. 🙂

5 Comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.