Přeměny

Katie a Arin

Tak a rychle změnit téma 🙂
Možná jste to zaregistrovali v médiích, ale kdo ne, tak ten se může podívat tady.
 
Článek převzatý z Blesku pro ženy:
(jakoby to muže nemělo zajímat! 😉 To je pořád škatulkování!
 
Život někdy dokáže „zrežírovat“ neuvěřitelné příběhy. Mezi takové patří i ten, který prožívají dva mladí teenageři.
Oba museli se svojí odlišnou sexualitou „bojovat“ celé dětství. Protože byli „jiní“, děti se jim posmívaly, šikanovaly je.
 
Osmnáctiletá kráska Katie Hill totiž nebyla vždycky roztomilou holčičkou. Prvních patnáct let svého života strávila jako kluk Luke. Narodila se jako jediný syn námořního plukovníka.
Její přítel, šestnáctiletý Arin Andrews, se zase narodil jako dívka. V těle roztomilé holčičky jménem Emerald exceloval v baletu, vyhrával dětské soutěže krásy.
 
 
Katie odjakživa měla pocit, že je dívkou uvězněnou v chlapeckém těle, zatímco Arin zažíval opačné pocity.
„Když jsem byl první den ve škole a všichni říkali, že se mám zařadit k holkám, cítil jsem se zmatený,“ svěřil se se svými pocity usměvavý mladík a dodal: „Holčičí věci mě nikdy nezajímaly. Říkali o mně, že jsem lesbička, ale já se necítil jako holka. Byl jsem kluk, který se nějakým nedopatřením ocitl ve špatném těle.“
 
Oba mladí lidé se setkali v Tulse v Oklahomě, kam přijeli kvůli změně pohlaví. Okamžitě se do sebe zamilovali.
„Jsme si souzeni. Skvělě si rozumíme, stále si máme o čem povídat. Je to proto, že jsme oba museli v době dospívání řešit totožné problémy,“ prohlásila pohledná brunetka, která už má díky hormonální léčbě i dokonalá dívčí ňadra.
Rodiče obou z toho zpočátku nebyli příliš nadšeni. Měli problém přijmout transsexualitu svých dětí. Teď však už pevně stojí při nich.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
——————
Myslím, že Katie měla štěstí a prošla si změnou pohlaví už v 15ti (Amerika no :). Proto jim to tak sluší. Nestihla si v životě nasekat žádné závazky, neměla žádnou svazující minulost. Ideální stav.
Tady na youtube je krátká 3minutová reportáž (v angličtině). Můžete tam slyšet i jejich originální hezké hlasy:
 
 
 
Jsou úplně v pohodě! Líbí se mi!
 
Výborné jsou ty komentáře pod článkem. Nadšení se nekoná. Je to nemoc, je to nenormální, zvrhlé a já nevím co ještě. Někteří se snaží to překousnout, ale nejde jim to. Chápu je. Nikdy bych nechtěla, aby se o mně vědělo, v jakém těle jsem se narodila… Lidé jsou zlí.
 
Musím to sem napsat 🙂 To je totiž tak hezkýýýý! Na votocvohoz.cz mi teď napsala po vzájemném poklábosení jedna moooc milá slečna:
„Jsem ráda že věci prodávam tak užasné hodné slečně jako Tobě :-)“
To tak potěší!!! 🙂
 
Dobrou 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.