Přeměny

Anna, Rain a Ellie (nové přeměny)

Dnes mám hrozně dobrou náladu! 🙂 Taková ta moje euforie.
Nemůžu se totiž vynadívat toho, jak mizí mé vousky. Mám teď tvářičku hladkou bez nich – bez těch tvrdých tlustých černých ošklivých vousů a vypadám, jakobych měla na sobě make-up – ale já ho nemám!!!!!!
Pod nosem není skoro nic a jsem z toho úplně v šoku 🙂 (příjemném)
Ještě to nevypadalo úplně všechno, takže jsem ty zbytky ostrůvků ráno během dvou minut oholila do hladka a užívám si ten krásný výsledek. To bude taková krása, až tam žádný nebude!
 
Do tří týdnů by měly začít růst ty, u nichž se nezničila cibulka, ale ty hned přijedu do Prahy zase zničit 🙂
 
Tak a teď sem musím dát tři nová transition videa, protože jsou úplně nová a líbí se mi 🙂
 
O Anně z Rakouska už jsem psala v článku 28.6.2012, ale teď aktualizovala své video, ve kterém je více klučičích fotek (opět jedna jako voják) a hlavně je tam moc hezky vidět ten posun, protože tam vložila titulky s uvedením, ve které části přeměny se zrovna nachází – včetně holčičích fotek z části před hormonální terapií – i když už na nich vypadá tak dobře! Postupně tam jsou fotky po 3, 6 a 12 měsících (to už je po HRT i po operaci) a po 1,5 roce… Ačkoli ona byla hezká a jemná už jako kluk… Moc hezky tam je vidět, jak má pořád delší a delší vlásky… a pořád rostou a rostou 🙂
 
A na konci videa – překvápko 🙂 (Malý pozdrav v angličtině – to abysme si mohli krásně poslechnout její hlásek!)
Jééééé! 🙂
 
Teď si říká Siana a tady je její VIDEO.
Zdravím tímto naší jižní sousedku 🙂
 
Tyto poslední fotky jsou aktuální ze současnosti.
A těší mě, že ty vlasy rostou fakt rychle! 🙂
 
 
Rain, USA
Moc se mi líbí ta změna. Ta touha po změně. Nemusíme být modelky, abychom byly šťastné, protože důležité je, že jsme ženami.
 
 
 
 
Ellie, Atlanta (USA), 25 let
Já nevím 🙂 To je prostě krása, že mám podezření, že je to fejk 🙂 Viděla jsem už pár videí, kde si z toho dělaly holky srandu, ale tady prostě nevím 🙂 Nerada bych jí zase ubližovala, třeba je to jedna z nejpovedenějších přeměn, ale když ona nemá ve videu své klučičí fotky…
To nevadí – stejně je to hezká holka! 🙂
A víte co? 🙂 Já si s ní prostě popovídám a je to 🙂 Ať na to přijdu :))
Aspoň se dozvím, jaká je předvánoční nálada v Atlantě 🙂
 
————-
Druhý den:
Tak Ellie je moc fajn. 🙂 Včera jsme spolu asi půl hodinky povídaly na chatu na FB. Říkala mi, že se jí můžu zeptat na cokoliv ohledně hormonů. Samozřejmě mě zajímalo, jestli je po operaci, kolik v USA stojí a taky kolik stojí hormony. Připojila jsem i opětovnou prosbu o klučičí fotku z dřívějška. Na to mi odpověděla, že se po starých fotkách podívá později, ale že vypadala podobně. Po operaci není, protože je moc drahá (to říkají všechny Američanky, takže si jí nemůžou dovolit), ale kolik stojí neví. A hormony bere v pilulkách (ne injekčně) a zadarmo taky nejsou, ale cenu jsem z ní nedostala. Jen to, že je bere už 16 měsíců.
Zajímalo jí, že v Čechách máme ženská a mužská příjmení, což nám vlastně komplikuje (ale současně obohacuje) život, protože pokud mám teď mužské příjmení, je to problém a proto usilujeme o změnu, která na to ženské může přejít až po operaci (která je u nás zdarma).
Takže žádný důkaz o věrohodnosti toho videa nemám 🙂 Ani na jejím FB profilu není žádná zmínka (ale to zase chápu, protože nikdo nechce být spojován s minulostí). Uvidíme, co Tereza vypátrá! 😀 On mi to pátrání taky trošku komplikuje časový posun :/ Tady den, tam noc, tam noc, tady den 🙂 Kdo to má pořád počítat? 😀
Než jsem šla spát, tak mi popřála, aby na mé straně planety bylo vše vpořádku 😀
 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.