Seznamka

Seznamka

 
Každý člověk (v jakékoliv těžké situaci) se potřebuje někomu vyzpovídat, sdílet své pocity, dostávat rady, cítit podporu od někoho jiného nebo ji sám někomu dávat. Moc dobře vím, jaké to je, když po boku nikdo takový není.
 
Protože už nemám čas a vlastně ani potřebu dopisovat si s každým, ale nedokážu odmítnout pomoc, vymyslela jsem si tenhle článek, který jsem nazvala „Seznamka“ a do kterého budu průběžně doplňovat (či odstraňovat) žádosti zakletých princezen, které hledají někoho s podobným osudem na dopisování nebo setkávání a já tu na ně (s jejich souhlasem) moc ráda zveřejním kontakt.
 
Vede mě k tomu pocit beznaděje, kdy zatímco já už přeměnou nežiju a není to ani v mých časových možnostech, abych se ještě s někým scházela, jiní přeměnou žijí nebo jsou ještě před ní a chtějí si se mnou (nebo alespoň s někým) psát. Snad vám pomůžu aspoň takhle. Nebude to žádný seznamovací portál typu Badoo, žádná registrace, žádné soukromé vzkazy. Jen pár vět a odkaz zoufalých nebo nadšených lidí, kteří se chtějí jen o něco podělit s někým druhým. Je úplně jedno, v jaké jste fázi.
 
Tak s chutí do toho. 🙂
 
Každý, kdo někoho hledá, může napsat buď mně na e-mail (v levém menu), použít kontaktní formulář (v levém menu) nebo vložit svou prosbu do diskuse pod tímto článkem a já ho poté zveřejním. Nezapomeňte napsat alespoň své jméno či přezdívku a taky něco (alespoň málo) o sobě (třeba věk nebo alespoň přibližně, odkud jste).
 
Odkaz na tenhle seznamovací článek bude umístěn i do levého menu s nějakým obrázkem, aby se dal kdykoliv najít.
A ještě taková poznámka: pro transkomily tu prostor není, protože o tom to není.
 
 
 
26.12.2018 NAĎA
Ahoj, jsem MTF. Je mi 40 let, 4 měsíce na HRT. Ráda bych si s někým dopisovala. Naďa.
 
e-mail: tomanova.nada email.cz
 
 
 
 
 
 
22.7.2018 SÁRA
Ahoj, je mi skoro čtyřicet let, jsem z Prahy a už nějakou dobu uvažuju, zda jít do HRT. Ráda bych si psala/povídala s někým, kdo toto v podobném věku řeší či řešil. Sára
e-mail: sara.serafina seznam.cz
 
 
 
19.7.2018 ALENA
Ahoj všem. Jsem půl roku na HRT a ráda bych si dopisovala / posléze seznámila s někým v podobném „levelu“ 🙂 Později na pokec, u kávičky. Bydlim v zahraničí „na dálném severu“ a do CZ lítam jednou měsíčně a ráda bych se s někým seznámila kdo je na stejné „cestě“. Alena
e-mail: alena.lennart seznam.cz
 
 
 
 
27.6.2018 MIRKA
Ahoj. Mirka MtF od Zlína, 51 let, úplně na začátku, s termínem k Hance. Hledám někoho se stejným údělem k dopisování i vzájemné podpoře. Děkuji.
hunka email.cz
 
 
 
20.5.2018 GABRIELA
Hledám muže k seznámení.
Jmenuji se Gabriela Dvořáková, je mi 48 let, měřím 175 cm a jsem svobodná.
Mezi mé zájmy patří hudba, koncerty, jízda autem, pěší turistika, příroda. Narodila jsem se 12.3.1970 v Klatovech a bydlím v Sušici, okres Klatovy. Také ráda navštěvuji hrady, zámky a kostely.
 
dvorakovagabriela8 gmail.com
 
 
 
12.2.2016 ZUZKA
Hledám někoho, s kým bych si mohla napsat pár řádků. Mám jeden problém, nebudu psát podrobnosti. Možná vás napadne, jaký je můj problém, kdyby mi chtěl někdo poradit nebo dodat psychickou podporu, tak mi může napsat. Zuzka.
e-mail: zuzka-ova @ seznam.cz
 
 
Po 4 dnech:
(Tak jenom aby bylo jasné, že to funguje 🙂
„Ahoj Terezo, chtěla bych ti moc poděkovat za ten tvůj nápad s tou seznamkou, a že jsi tam dala muj vzkaz. Díky ní poznávám nové přátele, kteří mi podavájí pomocnou ruku. Dokonce jedna holka bydlí ve stejném městě jako já. Ještě jednou děkuji, nebýt TEBE, tak bych je nepoznala. Zuzka“
 
A já mám radoooost 🙂
Ten vzkaz jsem si fakt nepsala já sama! 🙂
 

16 Comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.